• Ünyespor’u Çakır çalıştıracak

  Ünyespor’u Çakır çalıştıracak

  19 Kasım 2013
  Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Ünyespor, teknik direktör Cevdet Uzunköprü ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.

   
  | Devamı

  Konuya ilişkin basına bilgi veren Ünyespor Kulüp Başkanı İrfan Şahin, devre arasına kadar takımı Yardımcı Antrenör Çağlar Çakır’ın çalıştıracağını söyledi.

  Kulüp Başkanı İrfan Şahin, “2013-2014 futbol sezonuna 3 lig 2. Grupta mücadelesini sürdüren Ünyespor’umuzu yönetim kurulu olarak Haziran ayında Cevdet Uzunköprü ve teknik heyetiyle beraber yola başladık ve 3 aşamalı kamp dönemiyle birlikte yeni bir takımla yeni bir teknik ekiple birlikte yolumuza devam ettik. İçinde bulunduğumuz puan durumu ve aldığımız sonuçlardan sonra hocamızla yapmış olduğumuz değerlendirmelerde oynadığımız oyunla bir sıkıntının olmadığını ama gol yollarında etkisiz kaldık. Birazda başarısız sayılırız. Bulunduğumuz yer itibariyle başarılı değiliz. Hocamızla anlaşarak yollarımızı ayırma kararı aldık” dedi.

  Takım Çağlar Çakır’a Emanet
  Yeni hoca alınıp alınmayacağına ilişkin soruyu da yanıtlayan Şahin; “Yeni bir hocayla anlaşma aşamasında değiliz. Devre arasına 4 hafta kaldı ve şimdilik yardımcı hocamız Çağlar Çakır’la devam etmek durumundayız. İnşallah kan değişikliği, yeni bir soluk olur ve oyuncular üzerine yeni bir atmosfer getirir. Yeni bir hoca ile anlaşıp anlaşmayacağımızın kararını devre arasında vereceğiz” dedi. 

  Kaynak :
  Bu Haber 940 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.