• Ünye Halk Eğitim kursiyerleri emeklerini sergiledi

  Ünye Halk Eğitim kursiyerleri emeklerini sergiledi

  30 Mayıs 2016

   
  | Devamı

  Ünye Halk Eğitim Müdürlüğü, 2015-2016 yılı içerisinde el sanatları üzerine açılan kurslar sonunda ortaya çıkan ürünler için sergi açtı.

  Açılış öncesi konuşma yapan Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Erdoğan; “Bu yıl Kurslarımızı çok çeşitlendirdik. KPSS, lisans, ön lisans, orta öğretim, eğitim bilimleri ve üniversiteye hazırlık gibi 966 kurs açtık ve 22 bin 176 kursiyere ulaştık. Bunlardan bir kısmı bağımlılıkla mücadele eğitimi, bir kısmı mesleki ve teknik kurslar, el sanatları, sosyal ve kültürel kurslar, okuma ve yazma kursları gibi çok çeşitli kurslarımız oldu. İnşallah kurslarımızı çeşitlendirmeye devam edeceğiz. Burada ki ürünler ise uzun bir sabrın ve çabanın ürünleri. Sayın kaymakamımıza kursları ziyaret ederek bizleri teşvik etmesinden ve bizlere desteğinden dolayı, Sayın Belediye Başkanımıza kurs yeri bulmada, açmada bize desteğinden dolayı ve burayı bize verdiğinden dolayı ve okul müdürlerimize bize kurs yeri sağladıklarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

  Ünye Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan serginin 2 gün boyunca açık kalacağı öğrenildi.

  Birçok ürünün yer aldığı sergi Ramazan şenlikleri için hazırlanan stantlarda gerçekleştirilirken, açılışa Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, CHP Ünye İlçe Başkanı Ali Yalçın, daire amirleri, kursiyerler ve vatandaşalar katıldı.  Kaynak :
  Bu Haber 1307 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.