• Sanatseverler müze evinde buluştu

  Sanatseverler müze evinde buluştu

  19 Mayıs 2014
  Ünye Belediye Müze Evi’nde Ressam Sevgi Arın tarafından 3.sünü düzenlenen sergi çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

   
  | Devamı

  Ünye Belediye Müze Evi’nde gerçekleşen sergi, Ressam Sevgi Arın konuşmasının ardından kurdele kesilerek açıldı. 

  Açılışta Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan Gülderen, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş Zor, Prof. Dr. Sait Kapıcıoğlu ve birbirinden değerli sanatseverler katıldı. Açılış konuşmasını yapan Gülderen “Ünye ye yakışan bir konakta yakışan bir sergi gerçekleşiyor emeği geçen herkesin emeğine sağlık.” dedi.

  Açılış sonrasında Kapıcıoğlu müze defterini şöyle imzaladı “Resim sergisi açan Ünyeli bayan sanatçılarımızı gururla tebrik ediyorum. Ünye’nin sanat ve kültürüne hayat veriyorsunuz, kutlarım.”

  Ressam Sevgi Arın ise “Bu açılan 3. Sergimizdi. Sergimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Arın kırtasiyeye bağlı özel bir atölyede bu eserleri arkadaşlarımızla oluşturuyoruz. Çalışmalarımıza Katılmak isteyenler konak sinemasının karşısında bulunan atölyemize gelebilirler.  Bizler bu sergilerin devamını görmeyi çok çok arzu ediyoruz yine olmasını istiyoruz inşallah bunu gerçekleştireceğiz.“ dedi.


  Kaynak :
  Bu Haber 1424 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.