• Meral Akşener, Fatsalılarla kucaklaştı

  Meral Akşener, Fatsalılarla kucaklaştı

  31 Mayıs 2016
  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Adayı Meral Akşener, Fatsa İlçesi'nde partililerle ve vatandaşlarla bir araya geldi.

   
  | Devamı

  MHP Genel Başkan adaylarından Akşener, "Fındık üzerinden oynanan oyunlar neticesinde fiyatın 26 TL olması gerekirken bugün 9 TL olması birilerinin özellikle fındıkta ülkemizin en büyük rakibi olan İtalyanların en büyük oyunudur” dedi.

  Fatsa Cumhuriyet Meydanı’nda coşkulu bir şekilde karşılanan Meral Akşener Fatsalılara seslenerek, "Fiyatını kontrol ettiğimiz tek üründür. Fındığımızın değerini çok iyi biliyoruz. Hem bu bölgede yaşayan kişilerin geçim kaynağı hem de Türkiye’nin ekonomik yönden çok önemli ve stratejik bir ürünüdür. Fındık üzerinden oynanan oyunlar neticesinde fiyatın 26 TL olması gerekirken bugün 9 TL olması birilerinin özellikle fındıkta ülkemizin en büyük rakibi olan İtalyanların en büyük oyunudur. Mevcut olan iktidar İtalyanların eline fındığı oyuncak etti. Buradan söylüyorum ki, ayın 19’undan sonra partimizde iktidar partisindeki konuyla ilgili kişilerin başında bu konuyla ilgili hiç ayrılmayacağız. Milli ürünümüz olan fındığımızın değerini arttırmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız” diye konuştu.

  “TERÖR ÖRGÜTÜNE YARDIM VE YATAKLIK YAPAN HERKESİ YARGILATACAĞIZ”

  Akşener  "Terör örgütüyle Habur'da operasyon yapanlar bugün mecliste yer alıyorlar. Dolmabahçe mutabakatı ile terör örgütüyle el sıkışanlar bugün hem sarayda hem Çankaya'dalar. Dolayısıyla şu dönemden sonra biz iktidara doğru güçlü bir şekilde yürüyoruz. Terör örgütüne yardım ve yataklık yapan herkesi yargılatacağız" dedi.

  "İktidar yandaşlarının tercih etmediği işlere gençlerimiz yönlendiriliyor. KPSS'den 30, 40 puan alan yandaşların çocukları iyi işlere yerleştirilirken, hakkıyla bu sınavdan 90, 100 alan gençler işsiz kalıyorlar. Biz buna 'Dur' diyeceğiz. Atamalar adaletli bir şekilde yapılacak." Şeklinde konuştu.


  Kaynak :
  Bu Haber 1316 defa okunmuştur.
 
 • "İktidara doğru güçlü bir şekilde yürüyoruz"

  "İktidara doğru güçlü bir şekilde yürüyoruz"

  31 Mayıs 2016
  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Adayı Meral Akşener, Fatsa İlçesi'nde partililerle ve vatandaşlarla bir araya geldi.

   

  Bu video 1463 defa görüntülenmiştir.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.