• Eski AKP'li Başkan, AKP Belediyesini bombaladı:

  Eski AKP'li Başkan, AKP Belediyesini bombaladı:

  17 Haziran 2016

   
  | Devamı

  Eski Tekkiraz Belediye Başkanı Necdet Yılmaz, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar'ı yaptığı eleştirilerle adeta bombaladı. Yılmaz, Ünye Belediyesi'nin, Tekkiraz'ı sürgün yatağı gibi gördüğünü söyledi.

  Parti sayesinde bir yere makam sahibi olan insanlar, aldıkları oylar kadar dürüst, temiz ve namuslu olması gerektiğini ifade eden Yılmaz, "Tekkiraz bu şekilde yönetilmeyi hak etmiyor" dedi.

  Ünye Net Haber'de yer alan habere göre, Ordu’nun Büyükşehir olmasının ardından kapanan beldelerden biri olan Tekkiraz’da Ordu Büyükşehir belediyesi organizasyonunda iftar daveti verildi. İftar davetine yaklaşık 750 kişi katılırken, bir önceki gün yapılan iftar davetine göre katılımın kat kat yüksek olduğu görüldü. Yüzlerce Tekkiraz’lının bir araya geldiği davette başka programı nedeni ile iftara katılamayan Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın selamını getiren eski Tekkiraz Belediye Başkanı ve Ak parti Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Necdet Yılmaz’ın konuşması akşama damga vurdu.

  Necdet Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanımız da yemeğe katılacaklardı, fakat Perşembe ilçesinde programı olduğu  için bu katılımı gerçekleştiremedi. Benimle beraber sizlerin ramazanınızı kutladı ve selamını yolladı, kabul ederseniz sevinirim.

  TEKKİRAZ BU ŞEKİLDE YÖNETİLMEYİ HAK ETMİYOR

  Tekkiraz hizmet bekliyor, hakkı bu değildi, ne yazık ki buda bizim bir kaderimizmiş. Dün akşam Tekkiraz da yine bir iftar yemeği vardı ama benim haberim yoktu ve haberim olması gerekiyordu, bir şekilde olmadı. Ünye Belediyesini yönetmeye çalışan arkadaşlar  Tekkiraz da iftar verdi ve konuşma yaptı. Yaptıkları konuşmada en azından Tekkiraz’a bir müjde vermeleri gerekirdi. Tekkirazlılar olarak Tekkiraz için planlarımız var, şunları faaliyete geçireceğiz demelerini bekledik. Maalesef kendilerinden  böyle bir müjde duyamadık. Buda bizim kaderimiz üzüntümüz.

  BÜYÜKŞEHİR OLMASA HİZMET GELECEĞİ YOK

  Çok şükür ki Büyükşehir Belediyesi var. Hiç değilse Büyükşehirin yapmış olduğu yol, su ve bir takım hizmetleri varda Tekkiraz  bazı hizmetlerden yoksun kalmıyor. Esasında Tekkiraz, Ünye’nin güzide yerlerinden biri ve turizmde cazibe haline getirilebilirdi. Ama bakıyoruz Ünye Belediyesi, Tekkiraz'ı sürgün yatağı gibi görüyor. Bir memurunu yolluyor diğerini geri çağırıyor.

  MAKAMLAR HAKKI İLE YÖNETİLMELİ

  Tekkirazlıların saf temiz oyları ile seçilmiş olanların, seçildiği misyonla makamında bölgeye hizmet etmesini beklerdik. Bu partiye oy veren insanlar ufku geniş insanlar, bu partiye oy veren insanlar art niyetli olmayan insanlar, ülkenin gelişmesi için oy veren insanlar. Bu partinin sayesinde bir yere makam sahibi olan insanlar, bu aldıkları oylar kadar dürüst, temiz ve namuslu olması gerekir. O makamları hakkı ile temsil etmesi lazım.

  HER ZAMAN UMUDUMUZ VAR

  Tekkiraz’ın birlik beraberliğe ihtiyacı var. Biz bir olursak Ordu’da bölünmeye müsait bir tek Ünye var. Ünye büyük nüfuslu bir ilçe bu bizim şansımız olabilir. Tekkiraz’lılar olarak birlik beraberlik içerisinde olursak hak ettiğimiz hizmetleri alırız ve güzel günler görürüz” dedi. 

  Bu Haber 2346 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.