• Birol Kaygı’dan iftarlı şov

  Birol Kaygı’dan iftarlı şov

  03 Ağustos 2013
  İkizce Belediye Başkan’ı İkizce Meydanında iftar programı düzenledi. İftara yaklaşık iki bin kişi katıldı.

   
  | Devamı

  Başkan Kaygı yerel seçimler öncesi  vatandaşın yoğun ilgisiyle adeta şov yaptı. İftar programına İkizce merkezdeki vatandaşların yanı sıra Yoğunoluk, Devecik, Kaynartaş ve Şenbolluk’tan da bir çok vatandaş katıldı. Özellikle kapatılacak olan belde belediyelerden katılımın fazla olması Başkan Kaygı ya yerel seçimler öncesi moral oldu. Kuran-ı Kerim Tilavetiyle başlayan program, ilahiler ve dualarla devam etti. İftar programının ardından kalabalık vatandaş topluluğuna hitaben bir konuşma yapan MHP’li İkizce Belediye Başkan’ı Birol Kaygı, ”Belde belediyelerin kapatılmasıyla 25 bin nüfuslu büyük bir belde oluyoruz. Birlik ve beraberliğimizi bozmaz ise İkizce çok daha büyük ve yaşanır bir İlçe olacaktır.” Diyerek birlik beraberlik mesajı verdi. 

  Türkiye’nin en genç İlçesinin İkizce olduğunu söyleyen Başkan Kaygı,”35 yıl önce Tekkiraz’ın köyüydük. Ardından Çaybaşı ilçesine bağlandık. 35 yıl sonra bu günkü hale geldik. Biz diğer ilçelerden çok farklıyız. Biz her şeye sıfırdan başladık ve bu günlere geldik.  Belediyelerin asli vazifesi kanalizasyon ve su problemleridir. Biz bunları aştık ve dev projelere imza attık. Bundan sonra da hep birlikte el ele vererek daha yaşanabilir bir İkizce için çalışacağız.” dedi.

  MHP Ordu İl Başkan’ı Cemal Enginyurt ise, İkizce’nin kısa sürede çok yol kat ettiğini söyledi. Enginyurt,”14 yıldır belediye başkanınıza verdiğiniz destekle İkizce ilerledi. İkizce asıl bundan sonra şahlanacak. Türkiye’nin diğer yerlerindeki İkizceli’lerin umudu haline geldi. Biz İkizce’yi seviyoruz. Orduyla bir olarak İkizce’nin makus talihini yeneceğiz. Başarılı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanım Birol Kaygı’yı tebrik ediyorum.” diye konuştu.

  Kaynak :
  Bu Haber 1660 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.